Ön, a UPC DTH S.á.r.l. Borsod-Abaúj-Zemplén megyei hivatalos forgalmazójának, a Direct Center-nek oldalát látja.

Értékesítési munkatárs

Szereted a kihívásokat, a változatos munkát, nyitott vagy az emberek felé? Légy a csapatunk része!

Kollegáinkhoz csatlakozva, vagy vállalkozóként külön utakat kutatva részese lehetsz egy dinamikus értékesítői teamnek.

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • értékesítési szemlélet
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezik
  • alapfokú számítógép ismeretekkel bír
  • szeret csapatban dolgozni, de képes az önálló munkavégzésre is

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • ügyfélszolgálati/értékesítési tapasztalat
  • a UPC Direct termékek, szolgáltatások ismerete

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • új és meglévő ügyfelek személyes megkeresése
  • az ügyfél érdeklődésének felkeltése az aktuális díjcsomagokat, szolgáltatásokat illetően, információ adása a szerződéskötési feltételekről
  • az ügyféllel való egyeztetés során további igények felmérése, a kínált portfóliónkból további ajánlások tétele
  • a felvett adatok rögzítése egy központi programba számítógépen keresztül
  • ügyfélpanaszok kezelése

Amit mi nyújtunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
  • kiváló csapat
  • tréningek és továbbképzések lehetősége
  • ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

Munkavégzés helye:  Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzokkal az  e-mail címre várjuk.

Kapcsolat